O firmie

TairaGroup  Sp. z O.O. jest polską spółką  opartą  na kapitale zagranicznym. Firma jest producentem  produktów farmaceutycznych,   autoryzowanym  przedstawicielem, importerem  i dystrybutorem   wyrobów  medycznych  w Unii Europejskiej.

 Współpracujemy zarówno z zagranicznymi jak i polskimi producentami .Wyróżniamy się tym ,że pracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami. Przy doborze surowców zwracamy szczególną uwagę na ich jakość i pochodzenie.Dla naszej firmy bardzo cenne są  opinie klientów, w które się wsłuchujemy przy wprowadzeniu nowego produktu na rynek.

Firma powstała w 2013  roku  jako grupa inwestycyjna. W 2017 roku  w celu wprowadzenia na rynek europejski najlepszych światowych producentów suplementów diety, produktów ortopedycznych i dzianin kompresyjnych otworzyliśmy dział  medyczny.

 Posiadamy własny magazyn w Krakowie z szeroką gamą suplementów diety , środków medycznych i kompresyjnych.Lokalizacja magazynu pozwala szybko i sprawnie obsługiwać zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych w Polsce i całej Unii Europejskiej.

Fachowcy  firmy  TairaGroup Sp.z O.O.  opracowali  i wprowadzili  do produkcji unikalną formułę VITON ,bogatą w witaminy i minerały,która wzmocnienia i poprawia kondycję organizmu.Stworzyli i wyprodukowali również suplement oparty wyłącznie na surowcach naturalnego pochodzenia- FITTEX. Jest on bardzo skuteczny w walce z nadwagą i otyłością oraz przy złej perystaltyce jelit.

TairaGroup  Sp.z O.O. oferuje również bardzo szeroki wybór produktów ortopedycznych (ponad sto artykułów) oraz produktów do leczenia i zapobiegania żylaków.

Produkty farmaceutyczne i środki medyczne są wytwarzane na nowoczesnym sprzęcie zgodnie ze wszystkimi standardami technologicznymi i podlegają kontroli jakośi przeprowadzanej przez niezależne firmy eksperckie.